Skylogic, oddział Eutelsatu, wraz ze spółką Viasat, producentem innowacyjnych rozwiązań satelitarnych i połączeń bezprzewodowych będą dostarczać usługi komunikacyjne w czasie lotu w biznesowych odrzutowcach, które latają nad Europą.

Nowa usługa została wybrana przez ARINC, światowego lidera w komunikacji lotniczej. Teraz ponad 40 biznesowych odrzutowców obsługujących loty na terenie Europy korzysta z łączności lotniczej opartej o rozwiązania satelitarne. ARINC zapewnia użytkownikom europejski przekaz za pośrednictwem pasma Ku z satelity Atlantic Bird 2 - 8W.

Usługa dostarczana przez Viasat i Skylogic nazwana D-Star aero, zapewnia biznesmenom korzystającym z odrzutowców dostęp do poczty elektronicznej, usługę głosową przez IP (VOIP), fax przez IP (FOIP) i wewnętrzną sieć internetową.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę