Plsys firmy Irdeto to modułowe rozwiązanie pozwalające na kodowanie i zarządzanie płatnymi usługami multimedialnymi przesyłanymi poprzez dowolne medium transmisyjne. Plsys oferuje najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń przed nieuprawnionym dostępem do usług świadczonych przez operatora, gwarantując dochód ze sprzedaży usług.

System Plsys charakteryzuje się modularnością, przez co umożliwia obsługę nawet do wielkości rzędu milionów subskrybentów.

Przyjazna dla operatora platforma oferuje szeroki zakres opcjonalnych modułów zwiększających funkcjonalność systemu wraz ze wzrostem zapotrzebowania operatora. Rozwiązanie takie pozwala jednocześnie na redukcję kosztów inwestycyjnych w przypadku operatorów rozpoczynających działalność i nie wymagających implementacji szeregu usług dodatkowych.

Plsys jest uznanym standardem, mającym wsparcie w szerokim zakresie produktów, poczynając od odbiorników typu Set-Top-Box, poprzez urządzenia kompresji i multiplexacji sygnału, a kończąc na systemach bilingowych. Opcjonalne moduły zawierają zabezpieczenia przed nagrywaniem materiału przez użytkownika końcowego (PVR Security) oraz usługi typu Pre-Paid, Pay Per View, Pay Per Time i Video On Demand.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę