Od ponad 20 lat Allied Telesis jest czołowym dostawcą infrastruktury sieciowej. Obecnie spółka świadczy usługi w zakresie transmisji danych, głosu i obrazu wielu klientom na świecie.

Allied Telesis zajmuje się udoskonalaniem sposobu dostarczania oraz zarządzania usługami i aplikacjami, skutkującym wyższą jakością i obniżonymi kosztami operacyjnymi.

Zakres oferowanych produktów: sieci IP


ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) opracowuje i produkuje radiowe rozwiązania sieciowe dla różnych branż i zastosowań, m.in. dla pojazdów, służb bezpieczeństwa publicznego, przemysłu 4.0 i dla sektora energetycznego. 

Dzięki własnym badaniom, rozwojowi i produkcji, od 1919 roku firma ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) jest synonimem najwyższej jakości "Made in Germany".

Niezawodne i wydajne anteny firmy ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) zapewniają komunikację, rozrywkę i nawigację, a także sterowanie maszynami. W tym celu wykorzystują one takie standardy komunikacyjne jak 5G, LTE, UMTS, GSM, GPS, DAB+ i TETRA.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowe


Firma Appear z siedzibą w Oslo w Norwegii zajmuje się projektowaniem i produkcją światowej klasy rozwiązań do dostarczania profesjonalnych usług wideo.

Misją Appear jest dostarczanie unikalnych produktów, które otwierają nowe możliwości komunikacji wideo.

Firma Appear ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić, że jest w czołówce technologicznej i jednocześnie koncentruje się na tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla użytkownika.

Miliony gospodarstw domowych i korporacji na całym świecie odbierają sygnały wideo i audio, które są transmitowane za pośrednictwem dostarczanych przez Appear urządzeń.

Wszyscy pracownicy są oddani jakości i usługom, a organizacja została wyróżniona branżowym uznaniem i nagrodą za wiodącą pozycję w zakresie technologii, wyniki finansowe i międzynarodowy rozwój.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe


Jako dostawca systemów firma ASTRO produkuje i sprzedaje pełen zakres urządzeń do instalacji odbiorczych i dystrybucyjnych telewizji satelitarnej, kablowej i IPTV.

ASTRO jest idealnym partnerem do radzenia sobie z wszechstronnymi wyzwaniami, z którymi wiąże się komunikacja multimedialna.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV


Po wielu latach intensywnych przygotowań prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży, w grudniu 2012 roku w Sandefjord w Norwegii została założona firma Barnfind Technologies AS.

Twórców firmy połączył wspólny cel, aby zaprojektować neutralną platformę do transportu sygnałów, która oferować będzie obsługę wielu funkcji i formatów w ramach jednej obudowy 1RU. W efekcie tych starań rozwiązanie firmy Barnfind oferuje funkcjonalność porównywalną z obudowami 3-6RU firm konkurencyjnych.

Zakres oferowanych produktów: transmisja A/V


Eutelsat jest jednym z najbardziej uznanych i doświadczonych dostawców usług satelitarnych w skali światowej.

Eutelsat, mający swą siedzibę w Paryżu, to zespół 400 osób, specjalistów pochodzących z 40 krajów. Zespół ten zarządza infrastrukturą satelitarną umożliwiającą odbiorcom indywidualnym odbiór programów telewizyjnych i radiowych, dostęp do Internetu i usług multimedialnych oraz wykorzystywanie łączności satelitarnej dla celów profesjonalnych.

Dzięki wysoko zaawansowanym technologiom, znajomości rynku oraz ciągłym innowacjom technologicznym Eutelsat zapewnia usługi najwyższej jakości. 


Huawei

Huawei to niezależna firma dostarczająca technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT). Działając w ponad 170 krajach i regionach, obsługuje ponad trzy miliardy ludzi na całym świecie.

Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom w czterech kluczowych domenach - sieci telekomunikacyjne, technologie informatyczne (IT), urządzenia inteligentne i usługi w chmurze - producent dostarcza technologie pomagające tworzyć w pełni połączony, inteligentny świat.

Zakres oferowanych produktów: sieci IP


Kathrein-Werke KG to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży anten i technik komunikacji.

Od ponad 85 lat firma produkuje i sprzedaje szeroką paletę systemów antenowych i komponentów elektronicznych dla wielu obszarów telekomunikacji.

W dziedzinie anten Kathrein jest największym i najstarszym producentem na świecie.

Grupa Kathrein posiada 20 fabryk oraz 52 przedstawicielstwa na całym świecie i zatrudnia ponad 4600 pracowników. Obrót Grupy Kathrein w roku 2004 wyniósł 1,03 miliarda Euro, z czego ponad 50% to obrót na rynkach międzynarodowych.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowestacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TVOd ponad 50 lat Polytron Broadband Systems jest jedną z wiodących firm w dziedzinie przetwarzania sygnału telewizyjnego i radiowego.

Doświadczenie firmy Polytron obejmuje wysokiej jakości wzmacniacze i filtry, multiswitche, komponenty optyczne, stacje czołowe, modulatory i akcesoria.

Sednem filozofii firmy Polytron jest bezkompromisowa jakość zapewniona przez innowacyjne koncepcje, nowoczesne procesy produkcyjne i ścisłą ich kontrolę.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV


rafi

Firma RAFI projektuje i wytwarza komponenty elektromechaniczne i systemy komunikacji operator-maszyna, jak również podzespoły i urządzenia elektroniczne.

Do grupy komponentów elektromechanicznych należą przełączniki dotykowe, przełączniki naciskowe i urządzenia sterujące (np. wyłączniki awaryjne).

Obszar systemów obejmuje systemy wprowadzania danych, projektowane według potrzeb klienta, jak np. klawiatury szklane i foliowe oraz ekrany dotykowe, włącznie z elektroniką oraz interfejsami elektronicznymi do wprowadzania danych, przełączania i wyświetlania informacji.

Realizacja specjalnych zamówień na podzespoły i urządzenia elektroniczne, włącznie ze sprowadzaniem komponentów z całego świata, testowanie i obsługa posprzedażowa, zostały połączone w obszar EMS (Electronic Manufacturing Services).

RAFI posiada swoje fabryki w wielu krajach na całym świecie, natomiast siedziba główna firmy mieści się w Bergu koło Ravensburga w południowych Niemczech.

Zakres oferowanych produktów: komponenty elektromechaniczne


Firma Smarteq Wireless AB oferuje szeroką gamę anten o wysokiej wydajności do zastosowań w branży samochodowej, energetycznej i przemysłowej.

Produkty firmy Smarteq są dobrze znane z solidnej konstrukcji i niezawodności.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowe 


TechniSat Digital GmbH jest jednym z największych niemieckich producentów urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej (odbiorników cyfrowych, anten, osprzętu instalacyjnego), telewizorów LCD HD, urządzeń multimedialnych i cyfrowych, odbiorników radiowych H-Fi, samochodowych i internetowych etc.

Od czasu założenia w 1987 r. priorytetem firmy TechniSat Digital GmbH jest najwyższa jakość. Dlatego wszystkie produkty marki TechniSat od początku do końca powstają we własnych fabrykach firmy na terenie Unii Europejskiej zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Efektem tych działań jest stabilna, wysoka pozycja marki na rynku niemieckim, liczne nagrody, wygrane testy oraz przede wszystkim zaufanie i zadowolenie klientów.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołoweurządzenia abonenckie

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę