Od ponad 20 lat Allied Telesis jest czołowym dostawcą infrastruktury sieciowej. Obecnie spółka świadczy usługi w zakresie transmisji danych, głosu i obrazu wielu klientom na świecie.

Allied Telesis zajmuje się udoskonalaniem sposobu dostarczania oraz zarządzania usługami i aplikacjami, skutkującym wyższą jakością i obniżonymi kosztami operacyjnymi.

Zakres oferowanych produktów: sieci IP


ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) opracowuje i produkuje radiowe rozwiązania sieciowe dla różnych branż i zastosowań, m.in. dla pojazdów, służb bezpieczeństwa publicznego, przemysłu 4.0 i dla sektora energetycznego. 

Dzięki własnym badaniom, rozwojowi i produkcji, od 1919 roku firma ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) jest synonimem najwyższej jakości "Made in Germany".

Niezawodne i wydajne anteny firmy ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) zapewniają komunikację, rozrywkę i nawigację, a także sterowanie maszynami. W tym celu wykorzystują one takie standardy komunikacyjne jak 5G, LTE, UMTS, GSM, GPS, DAB+ i TETRA.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowe


Firma Appear z siedzibą w Oslo w Norwegii zajmuje się projektowaniem i produkcją światowej klasy rozwiązań do dostarczania profesjonalnych usług wideo.

Misją Appear jest dostarczanie unikalnych produktów, które otwierają nowe możliwości komunikacji wideo.

Firma Appear ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić, że jest w czołówce technologicznej i jednocześnie koncentruje się na tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla użytkownika.

Miliony gospodarstw domowych i korporacji na całym świecie odbierają sygnały wideo i audio, które są transmitowane za pośrednictwem dostarczanych przez Appear urządzeń.

Wszyscy pracownicy są oddani jakości i usługom, a organizacja została wyróżniona branżowym uznaniem i nagrodą za wiodącą pozycję w zakresie technologii, wyniki finansowe i międzynarodowy rozwój.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe


Jako dostawca systemów firma ASTRO produkuje i sprzedaje pełen zakres urządzeń do instalacji odbiorczych i dystrybucyjnych telewizji satelitarnej, kablowej i IPTV.

ASTRO jest idealnym partnerem do radzenia sobie z wszechstronnymi wyzwaniami, z którymi wiąże się komunikacja multimedialna.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV


Po wielu latach intensywnych przygotowań prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży, w grudniu 2012 roku w Sandefjord w Norwegii została założona firma Barnfind Technologies AS.

Twórców firmy połączył wspólny cel, aby zaprojektować neutralną platformę do transportu sygnałów, która oferować będzie obsługę wielu funkcji i formatów w ramach jednej obudowy 1RU. W efekcie tych starań rozwiązanie firmy Barnfind oferuje funkcjonalność porównywalną z obudowami 3-6RU firm konkurencyjnych.

Zakres oferowanych produktów: transmisja A/V


Huawei

Huawei to niezależna firma dostarczająca technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT). Działając w ponad 170 krajach i regionach, obsługuje ponad trzy miliardy ludzi na całym świecie.

Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom w czterech kluczowych domenach - sieci telekomunikacyjne, technologie informatyczne (IT), urządzenia inteligentne i usługi w chmurze - producent dostarcza technologie pomagające tworzyć w pełni połączony, inteligentny świat.

Zakres oferowanych produktów: sieci IP


Kathrein-Werke KG to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży anten i technik komunikacji.

Od ponad 85 lat firma produkuje i sprzedaje szeroką paletę systemów antenowych i komponentów elektronicznych dla wielu obszarów telekomunikacji.

W dziedzinie anten Kathrein jest największym i najstarszym producentem na świecie.

Grupa Kathrein posiada 20 fabryk oraz 52 przedstawicielstwa na całym świecie i zatrudnia ponad 4600 pracowników. Obrót Grupy Kathrein w roku 2004 wyniósł 1,03 miliarda Euro, z czego ponad 50% to obrót na rynkach międzynarodowych.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowestacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV


Firma Media Links została założona z myślą o rozwoju innowacyjnych technologii o najwyższej jakości, które umożliwią i wzbogacą wrażenia widzów w całym połączonym świecie wideo.

Aby urzeczywistnić tę wizję, firma stworzyła przełomową technologię ułatwiającą przesyłanie wszelkiego rodzaju treści multimedialnych w sieciach IP.

Misja Media Link polega na oferowaniu klientom inteligentnych rozwiązań opracowanych z wykorzystaniem pomysłowej technologii dostosowanej do ich obecnych i przyszłych potrzeb. 

Firma rewolucjonizuje sposób przesyłu treści multimedialnych.

Zakres oferowanych produktów: transmisja A/V


PCTEL, Inc., spółka należąca do firmy Amphenol, to wiodący globalny dostawca rozwiązań technologii bezprzewodowej, w tym specjalistycznych urządzeń IoT (Internetu Rzeczy) dla przemysłu, systemów antenowych oraz produktów do testów i pomiarów. 

Założony w 1994 roku PCTEL łączy światowe zasoby firmy Amphenol z doświadczeniem w rozwiązywaniu złożonych wyzwań związanych z technologią bezprzewodową, by pomóc swoim klientom pozostać w stałym połączeniu.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowe 


rafi

Firma RAFI projektuje i wytwarza komponenty elektromechaniczne i systemy komunikacji operator-maszyna, jak również podzespoły i urządzenia elektroniczne.

Do grupy komponentów elektromechanicznych należą przyciski, przyciski zatrzymania awaryjnego, przełączniki wybierakowe, z kluczykiem, mikroprzełączniki, lampki sygnalizacyjne, kasety sterownicze.

Obszar systemów obejmuje systemy wprowadzania danych, projektowane według potrzeb klienta, jak np. klawiatury szklane i foliowe oraz ekrany dotykowe, włącznie z elektroniką oraz interfejsami elektronicznymi do wprowadzania danych, przełączania i wyświetlania informacji.

Realizacja specjalnych zamówień na podzespoły i urządzenia elektroniczne, włącznie ze sprowadzaniem komponentów z całego świata, testowaniem i obsługą posprzedażową zostały połączone w obszar EMS (Electronic Manufacturing Services).

RAFI posiada swoje fabryki w wielu krajach na całym świecie, natomiast siedziba główna firmy mieści się w Bergu koło Ravensburga w południowych Niemczech.

Zakres oferowanych produktów: komponenty elektromechaniczne


TechniSat Digital GmbH jest jednym z największych niemieckich producentów urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej (odbiorników cyfrowych, anten, osprzętu instalacyjnego), telewizorów LCD HD, urządzeń multimedialnych i cyfrowych, odbiorników radiowych H-Fi, samochodowych i internetowych etc.

Od czasu założenia w 1987 r. priorytetem firmy TechniSat Digital GmbH jest najwyższa jakość. Dlatego wszystkie produkty marki TechniSat od początku do końca powstają we własnych fabrykach firmy na terenie Unii Europejskiej zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Efektem tych działań jest stabilna, wysoka pozycja marki na rynku niemieckim, liczne nagrody, wygrane testy oraz przede wszystkim zaufanie i zadowolenie klientów.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołoweurządzenia abonenckie

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę