alliedtelesis

Od ponad 20 lat Allied Telesis jest czołowym dostawcą infrastruktury sieciowej. Obecnie spółka świadczy usługi w zakresie transmisji danych, głosu i obrazu wielu klientom na świecie.

Allied Telesis zajmuje się udoskonalaniem sposobu dostarczania oraz zarządzania usługami i aplikacjami, skutkującym wyższą jakością i obniżonymi kosztami operacyjnymi.

Zakres oferowanych produktów: sieci IP

Firma Appear TV z siedzibą w Oslo w Norwegii zajmuje się projektowaniem i produkcją światowej klasy rozwiązań do dostarczania profesjonalnych usług wideo.

Misją Appear TV jest dostarczanie unikalnych produktów, które otwierają nowe możliwości komunikacji wideo.

Firma Appear TV ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić, że jest w czołówce technologicznej i jednocześnie koncentruje się na tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla użytkownika.

Miliony gospodarstw domowych i korporacji na całym świecie odbierają sygnały wideo i audio, które są transmitowane za pośrednictwem dostarczanych przez Appear TV urządzeń.

Wszyscy pracownicy są oddani jakości i usługom, a organizacja została wyróżniona branżowym uznaniem i nagrodą za wiodącą pozycję w zakresie technologii, wyniki finansowe i międzynarodowy rozwój.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe
 

barnfind

Po wielu latach intensywnych przygotowań prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z branży, w grudniu 2012 roku w Sandefjord w Norwegii została założona firma Barnfind Technologies AS.

Twórców firmy połączył wspólny cel, aby zaprojektować neutralną platformę do transportu sygnałów, która oferować będzie obsługę wielu funkcji i formatów w ramach jednej obudowy 1RU. W efekcie tych starań rozwiązanie firmy Barnfind oferuje funkcjonalność porównywalną z obudowami 3-6RU firm konkurencyjnych.

Zakres oferowanych produktów: transmisja A/V

 

eutelsat

Eutelsat jest jednym z najbardziej uznanych i doświadczonych dostawców usług satelitarnych w skali światowej.

Eutelsat, mający swą siedzibę w Paryżu, to zespół 400 osób, specjalistów pochodzących z 40 krajów. Zespół ten zarządza infrastrukturą satelitarną umożliwiającą odbiorcom indywidualnym odbiór programów telewizyjnych i radiowych, dostęp do Internetu i usług multimedialnych oraz wykorzystywanie łączności satelitarnej dla celów profesjonalnych.

Dzięki wysoko zaawansowanym technologiom, znajomości rynku oraz ciągłym innowacjom technologicznym Eutelsat zapewnia usługi najwyższej jakości.

Zakres oferowanych produktów: usługi satelitarne

GMIT - firma Rohde & Schwarz opracowuje wielofunkcyjne i zautomatyzowane produkty do monitorowania i obsługi infrastruktury transmisyjnej i strumieniowej.

Produkty te charakteryzują się najwyższą wydajnością i dostępnością i są oparte na komponentach i technologiach oprogramowania GMIT do przetwarzania obrazu, dźwięku i danych w czasie rzeczywistym.

Wraz z nabyciem technologii Motama GmbH, rozszerzono ofertę produktową o produkty w zakresie infrastruktury IP, transkodowania na żywo, transmisji strumieniowej OTT oraz bramek DVB.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe

kathrein

Kathrein-Werke KG to międzynarodowe przedsiębiorstwo działające w branży anten i technik komunikacji.

Od ponad 85 lat firma produkuje i sprzedaje szeroką paletę systemów antenowych i komponentów elektronicznych dla wielu obszarów telekomunikacji.

W dziedzinie anten Kathrein jest największym i najstarszym producentem na świecie.

Grupa Kathrein posiada 20 fabryk oraz 52 przedstawicielstwa na całym świecie i zatrudnia ponad 4600 pracowników. Obrót Grupy Kathrein w roku 2004 wyniósł 1,03 miliarda Euro, z czego ponad 50% to obrót na rynkach międzynarodowych.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV


Od ponad 50 lat Polytron Broadband Systems jest jedną z wiodących firm w dziedzinie przetwarzania sygnału telewizyjnego i radiowego.

Doświadczenie firmy Polytron obejmuje wysokiej jakości wzmacniacze i filtry, multiswitche, komponenty optyczne, stacje czołowe, modulatory i akcesoria.

Sednem filozofii firmy Polytron jest bezkompromisowa jakość zapewniona przez innowacyjne koncepcje, nowoczesne procesy produkcyjne i ścisłą ich kontrolę.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV

rafi

Firma RAFI projektuje i wytwarza komponenty elektromechaniczne i systemy komunikacji operator-maszyna, jak również podzespoły i urządzenia elektroniczne.

Do grupy komponentów elektromechanicznych należą przełączniki dotykowe, przełączniki naciskowe i urządzenia sterujące (np. wyłączniki awaryjne).

Obszar systemów obejmuje systemy wprowadzania danych, projektowane według potrzeb klienta, jak np. klawiatury szklane i foliowe oraz ekrany dotykowe, włącznie z elektroniką oraz interfejsami elektronicznymi do wprowadzania danych, przełączania i wyświetlania informacji.

Realizacja specjalnych zamówień na podzespoły i urządzenia elektroniczne, włącznie ze sprowadzaniem komponentów z całego świata, testowanie i obsługa posprzedażowa, zostały połączone w obszar EMS (Electronic Manufacturing Services).

RAFI posiada swoje fabryki w wielu krajach na całym świecie, natomiast siedziba główna firmy mieści się w Bergu koło Ravensburga w południowych Niemczech.

Zakres oferowanych produktów: komponenty elektromechaniczne

Firma Smarteq Wireless AB oferuje szeroką gamę anten o wysokiej wydajności do zastosowań w branży samochodowej, energetycznej i przemysłowej.

Produkty firmy Smarteq są dobrze znane z solidnej konstrukcji i niezawodności.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowe

tag 

TAG V.S. jest firmą prywatną założoną w 2009 roku, specjalizuje się w dostarczaniu narzędzi do monitorowania transmisji.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe

technisat

TechniSat Digital GmbH jest jednym z największych niemieckich producentów urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej (odbiorników cyfrowych, anten, osprzętu instalacyjnego), telewizorów LCD HD, urządzeń multimedialnych i cyfrowych, odbiorników radiowych H-Fi, samochodowych i internetowych etc.

Od czasu założenia w 1987 r. priorytetem firmy TechniSat Digital GmbH jest najwyższa jakość. Dlatego wszystkie produkty marki TechniSat od początku do końca powstają we własnych fabrykach firmy na terenie Unii Europejskiej zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Efektem tych działań jest stabilna, wysoka pozycja marki na rynku niemieckim, liczne nagrody, wygrane testy oraz przede wszystkim zaufanie i zadowolenie klientów.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołoweurządzenia abonenckie

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę