W tym roku firma Appear z dumą obchodzi 20-lecie działalności w obszarze transmisji wideo.

Od skromnych początków w 2004 roku firma stała się wiodącym producentem urządzeń dla nadawców, operatorów telekomunikacyjnych i dostawców treści na całym świecie.

Historia Appear to pasja do technologii i nieustanne dążenie do dostarczania klientom najlepszych możliwych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Appear może pomóc Państwu osiągnąć cele w obszarze transmisji wideo.

Appear

Firma Appear z siedzibą w Oslo w Norwegii zajmuje się projektowaniem i produkcją światowej klasy rozwiązań do dostarczania profesjonalnych usług wideo.

Misją Appear jest dostarczanie unikalnych produktów, które otwierają nowe możliwości komunikacji wideo.

Firma Appear ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić, że jest w czołówce technologicznej i jednocześnie koncentruje się na tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla użytkownika.

Miliony gospodarstw domowych i korporacji na całym świecie odbierają sygnały wideo i audio, które są transmitowane za pośrednictwem dostarczanych przez Appear urządzeń.

Wszyscy pracownicy są oddani jakości i usługom, a organizacja została wyróżniona branżowym uznaniem i nagrodą za wiodącą pozycję w zakresie technologii, wyniki finansowe i międzynarodowy rozwój.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe

Appear 20th anniversary

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę