Z przyjemnością informujemy, że podświetlane przyciski RAFIX 30 FS+ z oświetleniem pierścieniowym i punktowym w pięciu standardowych kolorach są już dostępne.

Mogą Państwo zapoznać się z nimi w katalogu produktowym online oraz zamówić je z magazynu centralnego.

Informacja producenta

1.30.290.122/2200

1.30.290.122/2300

1.30.290.122/2400

1.30.290.122/2500

1.30.290.122/2600

RAFI

Firma RAFI projektuje i wytwarza komponenty elektromechaniczne i systemy komunikacji operator-maszyna, jak również podzespoły i urządzenia elektroniczne.

Do grupy komponentów elektromechanicznych należą przełączniki dotykowe, przełączniki naciskowe i urządzenia sterujące (np. wyłączniki awaryjne).

Obszar systemów obejmuje systemy wprowadzania danych, projektowane według potrzeb klienta, jak np. klawiatury szklane i foliowe oraz ekrany dotykowe, włącznie z elektroniką oraz interfejsami elektronicznymi do wprowadzania danych, przełączania i wyświetlania informacji.

Realizacja specjalnych zamówień na podzespoły i urządzenia elektroniczne, włącznie ze sprowadzaniem komponentów z całego świata, testowanie i obsługa posprzedażowa, zostały połączone w obszar EMS (Electronic Manufacturing Services).

RAFI posiada swoje fabryki w wielu krajach na całym świecie, natomiast siedziba główna firmy mieści się w Bergu koło Ravensburga w południowych Niemczech.

Zakres oferowanych produktów: komponenty elektromechaniczne

W celu uzyskania szerszych informacji na temat produktów firmy RAFI zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

RAFIX

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę