UEFA EURO 2024 to wydarzenie technologiczne prawdziwie zmieniające branżę transmisji wideo.

Dzięki bramie multimedialnej IP MDP3020 firmy Media Links miliony kibiców na całym świecie mogą cieszyć się bezproblemową transmisją wideo i audio w wysokiej jakości przez sieci IP, przeżywając pełne emocji widowisko.

MDP3020 zapewnia ultra niskie opóźnienia i niezrównaną niezawodność, gwarantując płynne i wciągające wrażenia podczas oglądania meczów.

Informacja producenta

https://medialinks.com/products/ip-edge-devices/mdp-3020-ip-media-gateway/

Firma Media Links została założona z myślą o rozwoju innowacyjnych technologii o najwyższej jakości, które umożliwią i wzbogacą wrażenia widzów w całym połączonym świecie wideo.

Aby urzeczywistnić tę wizję, firma stworzyła przełomową technologię ułatwiającą przesyłanie wszelkiego rodzaju treści multimedialnych w sieciach IP.

Misja Media Link polega na oferowaniu klientom inteligentnych rozwiązań opracowanych z wykorzystaniem pomysłowej technologii dostosowanej do ich obecnych i przyszłych potrzeb.

Firma rewolucjonizuje sposób przesyłu treści multimedialnych.

Zakres oferowanych produktów: transmisja A/V

W celu uzyskania szerszych informacji na temat produktów firmy Media Links zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

MDP3020 MAX

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę