Serdecznie zapraszamy na targi ANGA COM, które odbędą się w dniach 14-16 maja 2024 w Kolonii.

Targi ANGA COM to wiodące w Europie wydarzenie biznesowe dla branży szerokopasmowego dostępu do Internetu, telewizji i mediów online. Stanowią one platformę spotkań dla operatorów sieci, dostawców usług i producentów treści, którzy wspólnie omawiają kwestie związane z dystrybucją szerokopasmowego Internetu i mediów.

Podczas targów można zapoznać się z najnowszymi technologiami, produktami i usługami oferowanymi przez firmy z branży. Można również wziąć udział w konferencjach i seminariach, gdzie omawiane są aktualne trendy i wyzwania stojące przed rynkiem.

Targi ANGA COM to także doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych i budowania relacji z potencjalnymi partnerami.

Appear

Spotkajmy się Kolonii

W dniu 15 maja 2024 będziemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów podanymi poniżej, zapraszamy do kontaktu i wspólnej wizyty na stoisku naszego partnera, firmy Appear (hala 7 / B30).

Jest to doskonała okazja do zadawania pytań technicznych i negocjowania specjalnych warunków handlowych.

 +48 609 79 59 20 (Borys Owczarzak)

 +48 601 58 60 62 (Donat Wachowiak)

Appear

Firma Appear z siedzibą w Oslo w Norwegii zajmuje się projektowaniem i produkcją światowej klasy rozwiązań do dostarczania profesjonalnych usług wideo.

Misją Appear jest dostarczanie unikalnych produktów, które otwierają nowe możliwości komunikacji wideo.

Firma Appear ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić, że jest w czołówce technologicznej i jednocześnie koncentruje się na tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla użytkownika.

Miliony gospodarstw domowych i korporacji na całym świecie odbierają sygnały wideo i audio, które są transmitowane za pośrednictwem dostarczanych przez Appear urządzeń.

Wszyscy pracownicy są oddani jakości i usługom, a organizacja została wyróżniona branżowym uznaniem i nagrodą za wiodącą pozycję w zakresie technologii, wyniki finansowe i międzynarodowy rozwój.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Appear oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę