Najnowsze platformy Xscend i MD8000 zapewniają wysokowydajne przesyłanie sygnałów na potrzeby zastosowań broadcastowych/profesjonalnych w różnych sieciach opartych na protokole IP.

Każde z tych rozwiązań enkapsuluje natywny format audio/video (SDI, kompresowany i asynchroniczny) do pakietów IP, które mogą być przesyłane zarówno w zarządzanych, jak i niezarządzanych sieciach o dużej przepustowości. *

Sieć zbudowana z urządzeń Media Links obsługuje również natywną transmisję wykorzystującą technologię IP (taką jak SMPTE ST 2110).

> konstrukcja klasy operatorskiej
> bezstratna protekcja łącza
> rekonfigurowalne interfejsy
> szeroka gama kart liniowych i magistralnych
> zgodność z obowiązującymi standardami

* Dostępność funkcji może się różnić w zależności od urządzenia.

Informacja producenta

> https://medialinks.com/medialinks-xscend/

Media Links

Firma Media Links została założona z myślą o rozwoju innowacyjnych technologii o najwyższej jakości, które umożliwią i wzbogacą wrażenia widzów w całym połączonym świecie wideo.

Aby urzeczywistnić tę wizję, firma stworzyła przełomową technologię ułatwiającą przesyłanie wszelkiego rodzaju treści multimedialnych w sieciach IP.

Misja Media Link polega na oferowaniu klientom inteligentnych rozwiązań opracowanych z wykorzystaniem pomysłowej technologii dostosowanej do ich obecnych i przyszłych potrzeb.

Firma rewolucjonizuje sposób przesyłu treści multimedialnych.

Zakres oferowanych produktów: transmisja A/V

W celu uzyskania szerszych informacji na temat produktów firmy Media Links zapraszamy do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Xscend

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę