W dniach 08-10 kwietnia 2008 na stoisku firmy Eutelsat podczas XIX Międzynarodowych Targów Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2008 w Łodzi prezentowaliśmy nową usługę Tooway™ - szybki i elastyczny Internet szerokopasmowy nowej generacji dla klientów indywidualnych.

Tooway™ to wynik połączenia wiedzy i doświadczenia Eutelsat - wiodącego operatora satelitarnego w Europie, jego oddziału Skylogic, działającego na rynku usług szerokopasmowych oraz firmy ViaSat - światowego lidera w branży produktów szerokopasmowych i innowacyjnych satelitarnych systemów sieciowych.

Tooway™ to dwukierunkowe usługi nowej generacji, umożliwiające upstream i downstream przez satelitę. 

Rozwiązanie jest niezależne od infrastruktury naziemnej w miejscu zamieszkania abonenta, co pozwala na uzyskanie dostępu do Internetu bez ograniczeń terytorialnych.

intertelecom2008

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę