W dniach 08-11 października 2008 braliśmy udział w zorganizowanym w Korytnicy przez Związek Telewizji Kablowych w Polsce spotkaniu szkoleniowym.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy kompaktową stację czołową firmy Appear TV.

Oferowana przez nas platforma MC 3000 jest wysokiej jakości multiplekserem przeznaczonym dla profesjonalnych operatorów TV. Zastosowana innowacyjna koncepcja rozwiązania kompaktowego MC 3000 pozwala na uniknięcie konieczności zakupu wielu urządzeń do odbioru, descramblingu, scramblingu i multipleksacji serwisów. Daje to operatorowi redukcję kosztów zakupu i obsługi, przy jednoczesnej oszczędności miejsca i możliwości dalszej rozbudowy systemu.

Różnorodność intrefejsów wejściowych, descrambling i scrambling oraz zaawansowana funkcjonalność multipleksera tworzą MC 3000 idealnym rozwiązaniem dla nowych i istniejących operatorów kablowych, naziemnych i satelitarnych.

Platforma MC 3000 może zostać łatwo zintegrowana z istniejącymi rozwiązaniami stacji czołowej lub samodzielnie przejąć jej funkcjonalność.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę