Aby wesprzeć klientów w poszukiwaniu odpowiedniego produktu w najlepszy możliwy sposób, na stronie internetowej firmy ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) dostępna jest już wyszukiwarka produktów.

Narzędzie to oferuje liczne funkcje, dzięki którym wyszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu anten i akcesoriów samochodowych, anten dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz inteligentnych pomiarów i inteligentnego przemysłu staje się bardziej efektywne.

W ramach współpracy z firmą ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) świadczymy usługi

> doradztwa technicznego
> sporządzania specyfikacji materiałów dla poszczególnych projektów 
> sprzedaży materiałów wg. cen projektowych
> obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej

ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg)

ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) opracowuje i produkuje radiowe rozwiązania sieciowe dla różnych branż i zastosowań, m.in. dla pojazdów, służb bezpieczeństwa publicznego, przemysłu 4.0 i dla sektora energetycznego. 

Dzięki własnym badaniom, rozwojowi i produkcji, od 1919 roku firma ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) jest synonimem najwyższej jakości "Made in Germany".

Niezawodne i wydajne anteny firmy ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) zapewniają komunikację, rozrywkę i nawigację, a także sterowanie maszynami. W tym celu wykorzystują one takie standardy komunikacyjne jak 5G, LTE, UMTS, GSM, GPS, DAB+ i TETRA.

Zakres oferowanych produktów: rozwiązania antenowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ATTB (Antennentechnik Bad Blankenburg) oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę