Seria NEO 10 firmy Appear została zaprojektowana dla nadawców, operatorów i firm telekomunikacyjnych z myślą o ich codziennych wyzwaniach związanych z dostarczaniem usług IPTV i OTT.

Interfejsy wejściowe

NEO 10 dzięki interfejsom IP może odbierać strumienie transportowe MPEG-TS IP RTP/UDP i SRT. W przypadku innych źródeł (satelitarnych lub naziemnych) idealnym rozszerzeniem do przetwarzania sygnałów wejściowych przed NEO 10 jest platforma XC5000.

Interfejsy wyjściowe

NEO 10 może dostarczać zarówno sygnał wyjściowy MPEG-TS IP RTP/UDP (np. dla IPTV), jak i za pomocą strumieniowania HTTP (np. HLS, DASH). Może również transmitować strumienie w formacie SRT.

Zmiana rozdzielczości

NEO 10 oferuje zintegrowany, elastyczny mechanizm umożliwiający zmianę rozdzielczości wejściowego obrazu do wielu różnych rozdzielczości wykorzystywanych w profilach OTT. Możliwa jest również konwersja treści obrazu z przeplotem na format progresywny.

Monitorowanie i sterowanie

NEO 10 oferuje przyjazną dla użytkownika konfigurację poprzez wbudowany interfejs webowy oraz kompleksowe monitorowanie stanu i logowanie poprzez rozwiązania Prometheus, Grafana i Elastic.

Seria NEO 10 jest w pełni sterowana poprzez REST API/JSON.

Panel przedni

Panel przedni z wyświetlaczem LCD i klawiaturą umożliwia łatwy dostęp do podstawowych ustawień takich jak konfiguracja adresu IP oraz odczyt stanu alarmów najwyższego poziomu.

W ramach współpracy z firmą Appear świadczymy usługi

> doradztwa technicznego
> sporządzania specyfikacji materiałów dla poszczególnych projektów 
> sprzedaży materiałów wg. cen projektowych
> obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej

Appear

Firma Appear z siedzibą w Oslo w Norwegii zajmuje się projektowaniem i produkcją światowej klasy rozwiązań do dostarczania profesjonalnych usług wideo.

Misją Appear jest dostarczanie unikalnych produktów, które otwierają nowe możliwości komunikacji wideo.

Firma Appear ściśle współpracuje z klientami, aby zapewnić, że jest w czołówce technologicznej i jednocześnie koncentruje się na tworzeniu rozwiązań przyjaznych dla użytkownika.

Miliony gospodarstw domowych i korporacji na całym świecie odbierają sygnały wideo i audio, które są transmitowane za pośrednictwem dostarczanych przez Appear urządzeń.

Wszyscy pracownicy są oddani jakości i usługom, a organizacja została wyróżniona branżowym uznaniem i nagrodą za wiodącą pozycję w zakresie technologii, wyniki finansowe i międzynarodowy rozwój.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Appear oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę