ATANER Sp. z o.o. jest firmą deweloperską. Buduje rocznie kilkaset lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Jako inwestor i jednocześnie generalny wykonawca daje swoim klientom gwarancję terminowości, wysokiej jakości wykończenia, a zwłaszcza elastyczności w realizowaniu ich indywidualnych życzeń. Od momentu założenia firmy w 1991 r. ATANER wybudował  ponad 7000 mieszkań.

Ostatnim zadaniem wykonanym przez nas na zlecenie spółki ATANER było zbudowanie instalacji antenowej i sieci Ethernet w oddanym do użytku w październiku 2013 roku w samym centrum Poznania nowoczesnym budynku zaprojektowanym w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

Mieszkańcy budynku przy ul. Towarowej 41 mogą skorzystać z usługi symetrycznego dostępu do Internetu z prędkością do 500 Mb/s świadczonej przez Winogradzką Telewizję Kablową.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę