W dniach 22.10.-25.10.2006 w Hotelu Kasprowy w Zakopanem prezentowaliśmy się na wystawie towarzyszącej Konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE).

Podczas wystawy pokazaliśmy najnowsze rozwiązania z zakresu cyfrowych stacji czołowych, w tym produkty firm Thomson Grass Valley, V-Com oraz ADI.

Przedstawiliśmy także satelitarne usługi IP Eutelsatu dla operatorów kablowych.

W trakcie Konferencji PIKE przedsiębiorcy oferujący usługi oraz produkty telekomunikacyjne spotykają się, aby dyskutować o aktualnych szansach, zagrożeniach i wyzwaniach, zmieniających się wraz z rozwojem rynku.

Gośćmi Konferencji są członkowie Izby, operatorzy kablowi i ich partnerzy biznesowi: nadawcy i dystrybutorzy programów telewizyjnych, producenci sprzętu i usług multimedialnych, a także członkowie Parlamentu, przedstawiciele ministerstw i organów regulacyjnych oraz kluczowe osobistości mediów elektronicznych.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę