Nowy moduł U159-X stacji czołowej U 100 firmy ASTRO umożliwia odbiór do 1024 grup multicastowych za pomocą 4 portów Gigabitowych oraz tworzenie i nadawanie do 64 multipleksów QAM na jednym wyjściu RF.

Moduł U159-X oferuje również możliwość zdalnej kontroli jakości sygnału bezpośrednio na wyjściu za pośrednictwem interfejsu sieciowego ze zintegrowanym analizatorem strumienia transportowego i modulacji QAM (bez konieczności wdrożenia kosztownej i skomplikowanej aparatury pomiarowej).

Informacja producenta

https://www.astro-kom.de/en/products/102/details/1306/u-159-x-en 

ASTRO Strobel Kommunikationssysteme GmbH

Jako dostawca systemów firma ASTRO produkuje i sprzedaje pełen zakres urządzeń do instalacji odbiorczych i dystrybucyjnych telewizji satelitarnej, kablowej i IPTV.

ASTRO jest idealnym partnerem do radzenia sobie z wszechstronnymi wyzwaniami, z którymi wiąże się komunikacja multimedialna.

Zakres oferowanych produktów: stacje czołowesieci szerokopasmowesystemy odbiorcze TV

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ASTRO oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym.

U 159-X

 

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę