Serdecznie zapraszamy na targi IBC, które odbędą się w dniach 09-12 września 2022 w Amsterdamie.

IBC to od ponad 40 lat największe na świecie miejsce spotkań osób zaangażowanych w tworzenie, zarządzanie i dostarczanie treści dla przemysłu rozrywkowego.

Jak co roku nasi partnerzy zaprezentują w Amsterdamie wiele nowości, wśród nich firma Barnfind Technologies AS na stoisku 8.A58 przedstawi Państwu urządzenie BarnColor.

Nowe wydanie

BarnColor to nowe rozwiązanie do przesyłania sygnału audio, wideo i danych. Urządzenie typu “plug and play” - wystarczy je podłączyć - bez żmudnej konfiguracji, oszczędzając czas i pieniądze.

Doskonałe rozwiązanie

BarnColor to nowa linia produktów firmy Barnfind. Została ona zaprojektowana jako ekonomiczne rozwiązanie do dwukierunkowej transmisji sygnałów wideo w jednym kablu światłowodowym.

W porównaniu do innych produktów BarnColor ma te same funkcje i zapewnia tą samą jakość obrazu. Obsługa urządzenia nie wymaga fachowej wiedzy, a uruchomienie - jakiejkolwiek konfiguracji.

Koncept

Jednostki BarnColor są dostępne z czterema interfejsami 3G-SDI, 12G-SDI lub GigabitEthernet, można podłączyć kaskadowo maksymalnie 4 urządzenia z każdej strony.

Wersja z interfejsami Ethernet zapewnia zasilanie PoE do 35W na każdy port. Maksymalna odległość transmisji - średni zasięg. Urządzenia BarnColor wyposażone są w wytrzymałe złącza.

Podstawowe zalety

> Ekonomiczne rozwiązanie
> Łatwe w użyciu
> Plug & Play
> Proste w rozbudowie
> W niewielkim rozmiarze

Informacja producenta

> https://barnfind.no/barncolor/

Spotkajmy się Amsterdamie

W dniach 10-11 września 2022 jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów podanymi poniżej, zapraszamy do kontaktu i wspólnego odwiedzania stoisk naszych partnerów.

Jest to doskonała okazja do zadawania pytań technicznych i negocjowania specjalnych warunków handlowych.

 +48 609 79 59 20 (Borys Owczarzak)

 +48 601 58 60 62 (Donat Wachowiak)

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę