Serdecznie zapraszamy na targi IBC, które odbędą się w dniach 13-17 września 2019 w Amsterdamie.

IBC to od ponad 40 lat największe na świecie miejsce spotkań osób zaangażowanych w tworzenie, zarządzanie i dostarczanie treści dla przemysłu rozrywkowego.

IBC zostało stworzone „przez przemysł dla przemysłu”.

Osoby zaangażowane w organizację wystawy i konferencji wywodzą się z instytucji reprezentujących zarówno wystawców, jak i gości, sami więc mają oni wiedzę i doświadczenie związane z branżą.

Ma to z pewnością wpływ na renomę tego wydarzenia - IBC jest szeroko znane na arenie międzynarodowej z najwyższego poziomu merytorycznego konferencji oraz niespotykanej nigdzie indziej ogromnej wiedzy specjalistycznej prezentowanej na wystawie.

Jak co roku nasi partnerzy zaprezentują w Amsterdamie wiele nowości, które już wkrótce znajdą się w naszej ofercie.

Spotkajmy się Amsterdamie

W dniach 13-15 września 2019 jesteśmy do Państwa dyspozycji po numerami telefonów podanymi poniżej, zapraszamy do kontaktu i wspólnego odwiedzania stoisk naszych partnerów.

Jest to doskonała okazja do zadawania pytań technicznych i negocjowania specjalnych warunków handlowych.

> +48 601 58 60 62 (Donat Wachowiak)

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę