W listopadzie 2014 braliśmy udział w 14 edycji Konferencji iNET Meeting.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy modularną stację czołową klasy operatorskiej U-Serie firmy ASTRO oraz platformę TechniNet firmy TechniSat.

Dużym zainteresowanie cieszył się PolyCaster z firmy Motama - serwer przeznaczony do zamontowania w szafie rackowej 19 cali dostarczany z łatwym do użycia interfejsem webowym. PolyCaster umożliwia dystrybucję strumieni transmisji na żywo do szerokiej gamy urządzeń, włączając w to przeglądarki internetowe, smartfony, tablety i set-top-boxy.

Pokazaliśmy również przenośny enkoder ENC-300-HDSDI firmy Teracue oraz platformę do transportu nieskompresowanych sygnałów wideo firmy Barnfind.

W konferencji wzięło udział łącznie 392 uczestników reperezentujących 150 firm branżowych. Jest to dotychczas najlepszy wynik, który pokazuje, że na mapie Polskich wydarzeń branżowych iNET Meeting stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w roku.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazane duże zainteresowanie naszą ofertą.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę