Serdecznie zapraszamy na targi IBC, które odbędą się w dniach 12-16 września 2014 w Amsterdamie. IBC to od ponad 40 lat największe na świecie miejsce spotkań osób zaangażowanych w tworzenie, zarządzanie i dostarczanie treści dla przemysłu rozrywkowego.

IBC zostało stworzone „przez przemysł dla przemysłu”. Osoby zaangażowane w organizację wystawy i konferencji wywodzą się z instytucji reprezentujących zarówno wystawców, jak i gości, sami mają więc wiedzę i doświadczenie związane z branżą. Ma to z pewnością wpływ na renomę tego wydarzenia - IBC jest szeroko znane na arenie międzynarodowej z najwyższego poziomu merytorycznego konferencji oraz niespotykanej nigdzie indziej ogromnej wiedzy specjalistycznej prezentowanej na wystawie.

Jak co roku nasi partnerzy zaprezentują w Amsterdamie wiele nowości, które już wkrótce znajdą się w naszej ofercie. Tym razem szczególnie zachęcamy do odwiedzenia stoiska 2.A42 firmy Barnfind Technologies, 14.H19 firmy Motama GmbH, 9.B24 firmy Teracue eyevis GmbH i 1.F94 firmy TAG V.S.

> Barnfind: twórców firmy połączył wspólny cel, aby zaprojektować neutralną platformę do transportu sygnałów, która oferować będzie obsługę wielu funkcji i formatów w ramach jednej obudowy 1RU. W efekcie tych starań rozwiązanie firmy Barnfind oferuje funkcjonalność porównywalną z obudowami 3-6RU firm konkurencyjnych.

> Motama: oferuje rozwiązania do odbioru, przetwarzania, dostarczania i prezentacji zawartości audio i wideo w sieciach IP. Portfolio produktów firmy Motama obejmuje bramy DVB, enkodery, transkodery, serwery multimediów strumieniowych i protokoły dystrybucji treści. Znajdują one zastosowanie w sieciach IPTV, CDN (Content Delivery Networks), Internet/OTT (Over-The-Top), telekomunikacyjnych, łączności ruchomej, korporacyjnych oraz w medycynie.

Teracue eyevis GmbH: firma jest znanym niemieckim producentem sprzętu i oprogramowania dla rozwiązań IPTV oraz wideo w sieci. W Amsterdamie firma zaprezentuje m.in. bramę IP wyposażoną w 8-kanałowy odbiornik sygnałów DVB-S/S2 lub DVB T2/T/C, 8 interfejsów DVB służących do deszyfrowania pełnych strumieni transportowych, obsługującą do 128 strumieni multicast.

> TAG Video Systems: specjalizuje się w rozwiązaniach do monitorowania transmisji. Produkt rodziny MCM-9000 umożliwia monitoring wszystkich usług poprzez transport strumieni, dodatkowo tworzy w czasie rzeczywistym mozaikę z mieszanych źródeł, którą można oglądać bezpośrednio za pomocą przeglądarki komputera stacjonarnego lub na urządzeniu mobilnym.

Spotkajmy się Amsterdamie.

W dniach 13-14 września 2014 jesteśmy do Państwa dyspozycji po numerami telefonów podanymi poniżej, zapraszamy do kontaktu i wspólnego odwiedzania stoisk naszych partnerów. Jest to doskonała okazja do zadawania pytań technicznych i negocjowania warunków handlowych.

> +48 609 79 59 20 (Borys Owczarzak)
> +48 601 58 60 62 (Donat Wachowiak)

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę