Jako średniej wielkości firma, Antennentechnik Bad Blankenburg GmbH z Niemiec dysponuje nowoczesnymi, wspomaganymi komputerowo liniami produkcyjnymi i powiązaną z nimi konieczną techniką pomiarową i kontrolną.

Zastosowane w zakładzie nowoczesne rozwiązania ERP do planowania i optymalizacji produkcji oraz wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują, że wszystkie zamówione materiały antenowe zawsze zostaną wysłane terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości.

Antennentechnik, dzięki szerokiej gamie produktów i elastycznemu reagowaniu na potrzeby Klientów, zapewnia handlowi i przemysłowi szybki dostęp do innowacyjnych anten pracujących we wszystkich zakresach częstotliwości: AM/FM, BLUETOOTH, BOS, CB, DAB, DECT, DVB-T, GPS, ISM, LTE, TETRA, UMTS, WLAN i telefonia komórkowa.

Aktualną informację na temat cen i terminów dostaw produktów firmy Antennentechnik Bad Blankenburg GmbH uzyskacie Państwo kontaktując się z naszym biurem handlowym.

Nasz serwis używa plików cookies (ciasteczek) do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Wiecej informacji znajduje sie w naszej Polityce prywatnosci.

Potwierdź zgodę